PEDIATRICS s.r.o.
MUDr. Eva Košťál Matějková
sestra: Leona Mikešková
holčička
27.9.2021 DOVOLENÁ. V AKUTNÍCH PŘÍPADECH SE OBRAŤTE NA DĚTSKOU POHOTOVOST NEMOCNICE KOLÍN.

NADÁLE OŠETŘUJEME PACIENTY VÝHRADNĚ PO PŘEDCHOZÍM OBJEDNÁNÍ !!! ZDRAVOTNÍ STAV VŽDY NEJPRVE KONZULTUJTE PO TELEFONU ČI EMAILU.COVID AKTUÁLNĚ: Od 1.9.2021 je možné očkovat v naší ordinaci proti Covid 19 děti ve věku 12 +.K dispozici je schválená vakcina Spikevax, fi. Moderna. V případě zájmu nám toto prosím sdělte emailem, abychom Vás mohli kontaktovat. Vakcina je k dispozici ve větším balení, proto bude třeba očkování více dětí zkoordinovat. Pokud potřebujete certifikát o prodělaném onemocnění, provedeném testu či platném očkování, lze jeho evropskou verzi stáhnout po přihlášení na stránce: www.ocko.uzis.cz................................................................................................................................................................................. Pokud jste objednáni k vyšetření,prosíme o dodržování objednaného času.Pokud se opozdíte,musíte si objednat jiný termín. Režim ordinace je nastavený na přísná hygienická opatření ! Před vstupem do ordinace nasaďte sobě i dítěti roušku a vydesinfikujte si ruce. Před vstupem Vám bude změřena teplota. Na prohlídky či očkování se objednávejte nejlépe emailem či telefonicky mezi 12.00-12.30 hod denně. Potvrzení pro zotavovací akce, školky apod. Vám můžeme vystavit s elektronickým podpisem online. INFORMAČNÍ LINKA KORONAVIRUS: 1221 Věnujte prosím pozornost informacím v souboru celkové prohlídky ( viz níže ). Vzhledem k plné kapacitě ordinace nepřijímáme nové pacienty.

Aktuálně
HYGIENICKÉ POKYNY PRO NÁVŠTĚVU ZDRAVOTNICKÉHO ZAŘÍZENÍ:

Hygienický režim ordinace: *k vyšetření se předem objednejte telefonicky nebo emailem *dostavte se včas, pokud se opozdíte, musíte si objednat jiný termín *vstupujte pouze na pokyn sestry či lékaře *objednané dítě doprovází pouze 1 osoba *před vstupem do čekárny a ordinace si zakryjte ústa a nos rouškou či jiným krytím *před vstupem do čekárny a ordinace si vydesinfikujte ruce, taktéž po odchodu *očistěte si řádně boty *do ordinace běžte co nejkratší cestou *před vstupem do čekárny a ordinace si vydesinfikujte ruce, taktéž po odchodu *nedotýkejte se zbytečně povrchů – kliky, nábytek, povrchy dveří, odpadkové koše apod. *vaše dítě držte u sebe, dítě nesmí na nic sahat *ve zdravotnickém zařízení je zakázána konzumace jídla a nápojů *při použití toalet dodržujte základní hygienické zásady *použité jednorázové kapesníky či dětské pleny si odneste ************************************************ ZMĚNA ORDINAČNÍCH HODIN: Dopoledne: prevence 8.30 - 10.30, nemocní 10.30 - 12.00. Úterý a středa ordinujeme ještě odpoledne pro objednané při zachování výše uvedeného hygienického režimu. O prázdninách se může ordinační doba výrazně měnit. Při telefonování buďte,prosím, trpěliví, snažíme se všechny hovory i emaily vyřídit. Kontakty : 321 727 111, 602 556 969 ordinace@pediatrics-kolin.cz RODIČE SE BEZVÝHRADNĚ ŘÍDÍ POKYNY LÉKAŘE NEBO SESTRY !

STYK S COVID-19:

Pokud jste byli v přímém kontaktu s osobou , u které byla potvrzena nákaza Covid 19 nebo jste se setkali s osobou, která je v karanténě NENAVŠTĚVUJTE ORDINACI a neprodleně nás kontaktujte NEJDŘÍVE TELEFONICKY na tel.: 602 556 969 nebo EMAILEM: ordinace@pediatrics-kolin.cz. NONSTOP INFOLINKA KORONAVIRUS: 724 810 106 nebo 725 191 367 nebo 725 191 370 nebo 1212. Aktuální informace najdete na: www.mzcr.cz a www.szu.cz

KARANTÉNA-POKYNY:

Doporučení pro pobyt v karanténě naleznete na webu: www.szu.cz/tema/prevence/rady-a-doporuceni-pro-domaci-karantenu.

Celkové prohlídky-informace.

Vážení rodiče. Vzhledem k probíhající epidemii Covid 19 jsme zahlceni prací a jsme nuceni odkládat některé pravidelné prohlídky. Postupně budeme toto zpoždění dohánět. Prosím Vás, abyste v případě, že má Vaše dítě jakékoli dlouhodobější obtíže či potřebujete cokoli konzultovat, obraťte se na nás emailem, ozveme se Vám zpět a situaci budeme řešit. Děkujeme.

Ordinační hodiny

Informace o ordinačních hodinách vám podáme telefonicky.

Mapa
mapa